Contacteer Regionaal Landschap Schelde-Durme

Heb je advies nodig rond bepaalde landschapselementen? Wil je met ons samenwerken? Of zoek je informatie over onze realisaties? Ons team helpt je met veel plezier verder! Al onze contactgegevens vind je hier.

Algemene contactgegevens

Regionaal Landschap Schelde-Durme vzw
Markt 1
9230 Wetteren
09 210 90 50
info@rlsd.be

Onze kantoren bevinden zich op de eerste verdieping van het oude gemeentehuis, boven de Toeristische Dienst van Wetteren. De ingang bevindt zich net om de hoek van de Markt, namelijk in de Kerkstraat.

  • Met de trein - station Wetteren - van hieruit is het nog zo'n 10 minuutjes wandelen
  • Met de wagen - gratis parkeren kan op de parking van De Warande (Warandelaan 14, Wetteren). Van hieruit is het nog zo'n 10 minuutjes wandelen naar ons kantoor. Vlakbij ons kantoor zijn ook voldoende betalende parkeermogelijkheden (bijvoorbeeld op de markt zelf).

Blijf op de hoogte

Volg ons op Facebook: Facebook.com/ScheldeDurme
Of schrijf je in op onze maandelijkse nieuwsbrief 

Contactformulier

Wie contacteren?

Heb je een vraag over een specifiek onderwerp? Contacteer rechtstreeks de juiste collega via de contactgegevens hieronder. Niet zeker wie je kan helpen? Via het algemene nummer 09 210 90 50 en emailadres info@rlsd.be verwijzen we je met plezier door naar de juiste collega.

Ben je journalist? Dan kan je jouw vraag altijd richten aan communicatie@rlsd.be 

Ons team

Directie en ondersteunende diensten

Stijn Van Belleghem

Algemeen coördinator

stijn@rlsd.be
0499 99 68 49

Kristel Clerinck

Personeelsadministratie

kristel@rlsd.be
0474 56 34 38

Mieke Leus

Boekhouding (extern)

boekhouding@rlsd.be

Miguel Van Houcke

Administratief medewerker

miguel@rlsd.be
0478 44 89 35

Kristof Buelens

Boekhouding en projectadministratie (tijdskrediet t.e.m. 15 september 2022)

kristof@rlsd.be
0471 82 61 78

Barbara Depril

Algemene communicatie

barbara@rlsd.be
0477 98 51 52

Landschapsloket

Elke inwoner, organisatie, landbouwer of gemeente die zijn perceel een meer natuurlijke toets wil geven kan ons Landschapsloket vrijblijvend om advies vragen. Daarnaast werkt dit team aan allerlei projecten die het landschap herstellen en versterken. Ook het project Goed Geknot wordt door dit team opgevolgd.

Eliza Romeijn-Peeters

eliza@rlsd.be
0499 77 11 73

Jan Maertens

jan@rlsd.be
0499 99 68 43

Robin Van Heghe

robin@rlsd.be
0494 34 75 34

Sebastien Leys

sebastien@rlsd.be
0473 30 60 89

Natuurloket

Het Natuurloket werkt op concrete projecten rond typische en beschermde planten en dieren zoals zwaluwen, weidevogels, otters, bevers, kamsalamanders en vleermuizen. Ook voor vragen i.v.m. lichthinder kan je hier terecht.

Robbert Schepers

robbert@rlsd.be
0499 99 68 41

Audrey Jansseune

Medewerker zwaluwen

audrey@rlsd.be
0476 60 61 94

Trage wegenloket

Het Trage Wegenloket ondersteunt gemeenten in hun beleid rond trage wegen. Samen met de gemeenten en de provincie Oost-Vlaanderen werken we aan een sterk netwerk aan trage wegen, waar zoveel mogelijk gebruikers van kunnen genieten.

Lies Vervaet

lies@rlsd.be
0495 42 47 66

Loket Onderhoud Buitengebied

Het Loket Onderhoud Buitengebied (LOB) is een samenwerkingsverband tussen gemeenten en ons regionaal landschap, dat de gemeente- en stadsbesturen ondersteunt bij hun regulier landschapsonderhoud.

Nick De Waele - Van de Velde

nick@rlsd.be
0472 02 68 58

Team Natuur in de Buurt

Dit team brengt natuur naar jouw buurt: via avontuurlijke speelplekken, uitdagende parken, natuurlijke speelbossen, ontmoetingsplekken in het groen etc.

Via participatietrajecten proberen we de verwachtingen van de buurt scherp te stellen: waarvoor wil men deze natuurplek gebruiken? Wie maakt er gebruik van? Wat zijn de noden en de verwachtingen? 
Met al deze informatie gaan we aan de slag en maken we een ontwerp. Ook bij de realisatie en de inrichting van deze plek kunnen wij helpen.

Annelies Sevenant

annelies@rlsd.be
0471 22 66 26

Ann Sels

ann@rlsd.be
0499 99 68 44

Chantal Colen

chantal@rlsd.be
0499 77 11 95

Rivierpark Scheldevallei

Deze collega's zetten de schouders onder de uitbouw van Rivierpark Scheldevallei tot Nationaal Park, in samenwerking met tal van partners. Met 'Van Steen tot Steen' bouwen we aan een sterk kastelennetwerk. En (de gevolgen van) klimaatverandering, de bijzondere riviernatuur en beleving komen uitgebreid aan bod bij 'LIFE Sparc'.

Tom Wezenbeek

Projectcoördinator

tom@rlsd.be
0473 94 24 03

Kristoffel Raes

Projectleider Van Steen tot Steen langs de Schelde

kristoffel@rlsd.be
0475 98 13 73

Marjoke Lanckriet

Medewerker LIFE Sparc

marjoke@rlsd.be
0470 90 50 61

Bart Mels

Communicatiemedewerker

bart@rlsd.be
0476 86 25 15

Landschap van Erembald tot Kravaalbos

Het 'Landschap van Erembald tot Kravaalbos' is een strategisch project dat de ruimtelijke kwaliteit en de belevingswaarde van dit projectgebied in Aalst, Affligem, Opwijk en Asse wil verbeteren. Typerend voor deze streek is de hopteelt en een opvallend onroerend erfgoed waarin een rij­ke geschiedenis zit verscholen met onder andere de Abdij van Affligem, de Abdij Maria Mediatrix, het Wa­terkasteel van Moorsel en de Kluiskapel. 

Jeroen Bral

Projectcoördinator

jeroen@rlsd.be
0473 52 56 68

Joris Vanderveken

Hopcoördinator

joris@rlsd.be
0474 32 46 00

Audrey Jansseune

Projectmedewerker

audrey@rlsd.be
0476 60 61 94

Bart Mels

Communicatiemedewerker

bart@rlsd.be
0476 86 25 15

IOED Schelde-Durme 

Erfgoed vormt een van de belangrijke pijlers waaraan wij als regionaal landschap willen werken. Sinds 2018 zet de Schelde-Durmestreek extra in op haar erfgoed met de oprichting van de Intergemeentelijke Onroerend Erfgoeddienst  'IOED Schelde-Durme'. Deze dienst zet het archeologisch, bouwkundig en landschappelijk erfgoed van de aangesloten gemeenten in de kijker. 

Clémence Marchal

Erfgoedcoördinator

clemence@rlsd.be
0472 02 50 69

Nikki Van De Wall

Erfgoedmedewerker

nikki@rlsd.be
0472 02 72 97

Bart Mels

Communicatiemedewerker

bart@rlsd.be
0476 86 25 15

Overkoepelend

Wim Debaene is overkoepelend projectmedewerker voor alle Antwerpse Regionale Landschappen. Je kan onder andere bij hem terecht voor het project Recapture the Fortress Cities.

Wim Debaene

Projectmedewerker

wim.debaene@rldv.be
0496 10 38 84

Misschien vind je dit ook interessant: